x
x
x

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Aby w pełni korzystać z serwisu optymalnystart.pl zarejestruj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

 
 
 


Poznaj karmę przetestowaną przez właścicieli sklepów zoologicznych na terenie całej Polski. PRO PLAN® na wrażliwe trawienie z OPTIDIGEST teraz bogata w jagnięcinę! Dostępny również dla psów dużych ras.

 
SPRAWDŹ   >

 
 

PROMOCJA! Odbierz ręcznik

 
 

W podziękowaniu za wybór PRO PLAN® z OPTIDIGEST bogatej w jagnięcinę, mamy dla Ciebie prezent!Kup opakowanie PRO PLAN® z formułą OPTIDIGEST bogatą w jagnięcinę, który zarekomenduje Ci obsługa sklepu wręczając kupon. Zachowaj dowód zakupu oraz otrzymany kupon.

Załącz zdjęcie lub scan paragonu poświadczającego dowód zakupu i wypełnij formularz rejestracyjny.

 
Dodaj plik    >

(rozszerzenie: jpg, png, gif; rozmiar: do 5MB)
Jeśli zgłoszenie będzie poprawne, ręcznik zostanie wysłany w ciągu 10 dni na wskazany adres.
 
 
 

Dane uczestnika programu
 

Dane Twojego psa 

 

Powyższe dane osobowe zbieramy w celu przeprowadzenia promocji, tj. przede wszystkim w celu dostarczenia Ci kodu rabatowego i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na otrzymywanie informacji handlowych, w tym próbek produktów na adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, dane osobowe przetwarzane będą również w celu realizacji tych usług. Administratorem danych osobowych jest Nestlé Polska S.A. w Warszawie, ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania nagrody. Uczestnik ma prawo wglądu w swoje dane osobowe, prawo ich poprawienia i usunięcia.

Jeśli chcesz otrzymywać od Nestlé Polska S.A. na adres e-mail, numer telefonu i adres zamieszkania informacje o nowościach produktowych i promocjach dotyczących produktów marki Purina, a także porady dotyczące wychowania kota, próbki produktów, prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:
* pole jest wymagane 
REJESTRUJ>
 

Sprawdź sklepy biorące udział w promocji

Znajdź klinikę: