x
x
x

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Aby w pełni korzystać z serwisu optymalnystart.pl zarejestruj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

 
 
 
Optymalny start


Podaruj swojemu szczenięciu niezwykły start w życie

zdjęcie
W końcu nadszedł ten moment, kiedy przyprowadziłeś szczenię do domu. Chcesz, aby jego życie było niezwykłe od samego początku. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc.

Wykorzystując potęgę nauki, PURINA® PRO PLAN® wspiera właścicieli, aby mogli dostarczać swoim psom optymalne żywienie na różnych etapach ich życia. To podstawa optymalnego zdrowia Twojego szczenięcia.

Purina® PRO PLAN® posiada wyjątkowe doświadczenie naukowe. Jesteśmy częścią PURINA®, która od ponad 85 lat jest liderem w żywieniu psów na świecie. Dziś zespół PURINA® obejmuje dietetyków, naukowców, lekarzy weterynarii oraz behawiorystów, którzy w dziedzinie zdrowia i żywienia psów odpowiedzialni są za wiele przełomowych odkryć.

Podaruj swojemu szczenięciu niezwykły start w życiePodaruj swojemu szczenięciu niezwykły start w życie

 

Wierzymy, że największy wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie psa ma opiekuńczy i zaangażowany właściciel. Najlepszym sposobem, by pomóc psom, jest dzielenie się naszym doświadczeniem z Tobą. Ponieważ sami jesteśmy właścicielami psów, znamy poczucie odpowiedzialności, jakie się z tym wiąże. To dlatego jesteśmy zaangażowani w tworzenie produktów dostosowanych do każdego etapu życia Twojego psa.

W tym poradniku dzielimy się wszystkim, co naszym zdaniem pomoże Ci uczynić świat Twojego szczenięcia niezwykłym. Od drobnych wskazówek, jak stopniowo wprowadzić szczenię do nowego domu, aż po przydatne sugestie szkoleniowe i żywieniowe. 

Może zainteresuje Cię również:

← powrót ↑ do góry 
 

PURINA PRO PLAN

Nie masz czasu na czytanie? Pobierz artykuł w PDF       
 
POBIERZ>

PURINA PRO PLAN